-
4x ad 1317160'de
ad 1317160'de. reedb.com'da kiralamak veya satın almak için geniş bir ad 1317160'de yelpazesi bulabilirsiniz.
-
TOP-INVESTMENT IN NATURNAHE STADTLAGE
Satılık
yaşam alanı 610.00 m²
özellik 4600.00 m²
17 oda
€ 600 00032469 Petershagen
/AlmanyaAlaka:(73.3 %)
Distanz: Helpsen Niedersachsen (DE) ca. 16 km -
Minden: Açık Arttırma: tahmini, piyasa değeri
Açık Arttırma: tahmini, piyasa değeri
özellik 805.00 m²
€ 160 00032425 Minden
/AlmanyaAlaka:(73.3 %)
Distanz: Bückeburg Niedersachsen (DE) ca. 16 km -
Minden: Satılık
Satılık
yaşam alanı 230.00 m²
kullanım alanı 266.00 m²
özellik 1250.00 m²
9 oda
€ 485 00032429 Minden
/AlmanyaAlaka:(88.8 %)
Distanz: Bad Oeynhausen Nordrhein-Westfalen (NRW) (DE) ca. 6 kmBahçe -
Rehburg-Loccum: Açık Arttırma: tahmini, piyasa değeri
Açık Arttırma: tahmini, piyasa değeri
özellik 11250.00 m²
€ 68 49431547 Rehburg-Loccum
/Almanya
4x Yatırımlar Ad 1317160. Gayrimenkul, ev, daire ve araziler , Petershagen satın almak ve kiralamak için Gayrimenkul, ev, daire ve araziler ad 1317160 satın almak ve kiralamak için. En güncel evler, daireler, ticari mülkler ve arsalar ad 1317160 reedb.com'da bulunabilir.Kiralamak veya satın almak için ad 1317160'de mu arıyorsunuz? reedb.com'da kiralamak veya satın almak için geniş bir ad 1317160'de yelpazesi bulabilirsiniz. ad 1317160'de kiralamak veya satmak ister misiniz? reedb.com üzerinden doğrudan kiralamak veya satın almak için ad 1317160'de teklifinde bulunabilirsiniz.

data load ...
Reklamlar